poniedziałek, 9 lipca 2012

Urodziny

Stało się! Wczoraj stuknęła mi 30-tka!! Kiedyś wydawało mi się że Ci co mają 30 lat to starzy ludzie już, bez wyobraźni, bez poczucia humoru. Ale jak patrzę na świat, na moja mamę to myślę że niektórzy i po 50-tce się nie zmieniają.
Jak się ma dzieci to widać jak czas ucieka. Jak wszystko szybko rośnie i dorasta.
W ciążę zaszłam mając 28 lat, 29-te urodziny obchodziłam jak Lenka już była na świecie. teraz poleci jak z górki! Tyle rzeczy chciałabym robić. Mam tyle pomysłów w głowie. Tylko czasu brak i sił. Zwłaszcza teraz, gdy lato i pogoda taka że nie ma mowy o siedzeniu w domu.
Uśmiech Mojej Lenki wynagradza wszystkie bolące oczy ze zmęczenia i niewyspania. To już tak jest że jak się jest mamą, robi się rzeczy nieprawdopodobne. Ale przecież tak zwyczajne...

4 komentarze:

 1. "czasu brak i sił" - nawet nie wiesz ile czasu i sił można w sobie znaleść, jak się sobie postawi jasny cel :-) konkretny taki .. i jak się bardzo chce :-) przypływu sił życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Och! Czasem ręce opadają i nic się nie chce. Ale kobiety mają w sobie ogromną siłę wewnętrzną, potrafią wiele. Wiem to i szukam w sobie tych pokładów energii, na nowo:))

  OdpowiedzUsuń
 3. 30 to piekny wiek!!! Dla nie byl przelowowy !!! Odkrylam w sobie podloza energii i znalazlam mase rzeczy, ktore chce jeszcze zrobic! Bo jak nie teraz to kiedy!!!??
  I bardzo zaczelo mi sie spieszyc z tym wszystkim:) I spiesze sie caly czas:) Wszystkiego najlepszego:) !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję! I również uważam że "teraz dopiero się zacznie"! :)) Mam tyle marzeń, które chce spełniać! I wierzę że się uda.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń