czwartek, 19 lipca 2012

Lato, lato

Gdzie to lato się podziało? Gdzie te upały? Wszyscy marudzą. Jak gorąco, bo za gorąco, jak zimno  bo za zimno. Ech! A ja jak mawia moja babcia Kazia "wolę dwa lata w kupie jak jedną zimę":))
Choć wiek mój sprzyja już temu że niekomfortowo odczuwam wysokie temperatury. Ale w końcu jestem letni znak więc lato i woda to mój żywioł.
I już czekam na te nasze wakacje z niecierpliwością. Choć tyle rzeczy na głowie. Czekam na morze, fale i zachód słońca, tak jak dwa lata temu gdy byliśmy tam tylko we dwoje jeszcze:)
Ale wcześniej wyjazd do Dziadków. Oni tak bardzo czekają już żeby znowu zobaczyć Lenkę. A ja tak bardzo czekam żeby zobaczyć moją Lusieczkę i Alusia:))
W pracy ostatnie sprawy do pozamykania, jeszcze przyszły tydzień na dokończenie wszystkich zaległych spraw, zakupy i .... witaj Lubelszczyzno! Tam przecież tylu moich znajomych! Ten krajobraz płaski i kolorowy... kocham go! Choć nie chciałam tam zostać, choć nie widziałam tam perspektyw na życie, kocham tam wracać. Na wakacje. Na chwile.
Bez internetu. Tylko dużo łąk i rzeka. Tam zawsze miałam czas żeby porozmyślać nad życiem. No i jedziemy małą ekipą:) Będzie wesoło! Dziadkowie będą mieli kilka dni na wariackich papierach! Potem tylko powrót na dwa dni, poprać rzeczy, przepakować, nowe zakupy i witaj morze!!
Piękne to życie jak widać je w takich kolorach!! Wakacyjnych!
Potem zostaną same obowiązki.
Tylko niech wróci to lato! Te ciepłe dni! Żeby było fajnie!

5 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia, piękne myśli i pięknych wakacji życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero zaczynasz blogowanie. Ja też zaczęłam niedawno. Może przyda ci się rada, żebyś włączyłą sobie gadżet OBSERWATORZY. Wtedy ludzie, tacy jak ja np. będą mogli wpisać się do ciebie i obserwować twojego bloga regularnie. :-) i będziesz widziała kto zagląda i lubi :-) i wyłacz sobie (oczywiście nie napieram ;-) ) weryfikację obrazkową komentarzy bo często utrudnia ona zostawienie komentarzu! :-) pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Zrobiłam jak poradziłaś. W "nowym świecie" miło jest jak ktoś poradzi i podpowie co robić. Jak dziecko się czuję trochę.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 3. juz dni odliczamy! walizki otwarte.. do zobaczenia wkrotce:Dxxx

  OdpowiedzUsuń