wtorek, 11 września 2012

Czas zabawy

Ojej! Ale mam mało czasu na wszystko! Tyle chciałoby się napisać pokazać... 
No nie mam kiedy...
I książkę poczytać bym chciała i obejrzeć jakiś film fajny też czasem...
A tu pogoda taka że popołudnie całe na słoneczku się bawimy, biegamy... Urodziny Matyldy były (koleżanka Lenki:)) więc niedziela minęła bardzo szybko, sobota też tak jakoś na sprzątaniu i bawieniu. W piątek nawet wolne od pracy miałam. Urząd, sklep, mapy, dzienniki budowy... ech! zleciało! A ja nie wyspana jestem bo filmu się zachciało do 1 w nocy oglądać. I tylko zaglądam na te blogi inne, czytam w biegu bo potem nie nadrobię zaległości w czytaniu jak się zaniedbam.A maile? Do Lusieczki miałam napisać. Nic nie wiem co się u niej dzieje. Ona też pewnie pochłonięta swoim Łobuzem nie ma tego czasu za wiele. I obiecuję sobie ciągle że ją odwiedzę....

A Lenka szaleje, łobuz z niej wielki! Uśmiecha się czasem i pokazuje te wielkie ząbki, nie sposób się nie uśmiechnąć wtedy... Ale często ma twarz taką zamyśloną, wszystko analizuje co do niej mówię, przytakuje albo i nie i już dobrze wie czego chce. Taka dorosła się zrobiła ostatnio, nie chce pomocy.
Ja znowu odkładam coś na potem, na kiedyś. Jak przyjdzie zima będziemy więcej czasu spędzać w domu.  
A zdjęcia te nie u nas bo my przecież mamy podwórko wielkie jak boisko:)) odwiedziłyśmy bloki i też było fajnie! Bo radość była ogromna! A zdjecia Basia Piotrowska zrobiła.7 komentarzy:

 1. Oj śliczniutka Twoja córeczka, oczka takie mądre, ładne i zamyślone:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Mała a już zbiera komplementy:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Jest równie łobuzerska jak słodka!! Miło że zajrzałaś:) Pozdrawiam

   Usuń
 4. Jaka sliczna dziewczynka!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W imieniu Lenki dziękuję! Fajnie że wpadłaś:))

   Usuń